Asistent oddělení řízené dokumentace

Už víš, co budeš dělat po škole? Líbilo by se ti pracovat ve společnosti, která ti usnadní možnost zaplnit tvůj Instagram fotkami z výletů po Evropě i dál? Svým zaměstnancům umíme nabídnout super benefity v oblasti cestování…

Hledáme kolegu do týmu na řízené dokumentaci. Jedná se o startovací pozici, na které budeš moct růst, zdokonalovat se, a hlavně budeš mít unikátní možnost proniknout do leteckého prostředí a poznat fungování největší letecké společnosti v České republice.

Čím se budeš zabývat:

Práce s dokumenty je někdy nuda, někdy výzva. Ze začátku se budeš zabývat jednoduššími úkony a tvým hlavním cílem bude proniknout do fungování společnosti a systému řízené dokumentace, postupně se budeš účastnit řešení složitějších úkolů, popř. ti svěříme samostatné projekty.

Co ti můžeme nabídnout:

Startovací pozici s možností profesního růstu. Odpovídající platové ohodnocení. Nad rámec standardních benefitů (jakými jsou např. mobilní telefon, notebook, stravenky, multisport karta, home office apod.) i zajímavé benefity v oblasti cestování – zvýhodněné zaměstnanecké letenky prakticky již do celého světa.

Nástup možný ihned (ale na skvělého kandidáta si rádi počkáme).

Bez čeho se neobejdeš:

Nemáme mnoho požadavků, ale za to na jejich splnění trváme. Jedná se o 4 základní požadavky: vůli se učit novým věcem, znalost anglického jazyka, znalost MS Word a čistý výpis z rejstříků trestů

Tak co, přidáš se?

Pokud Vás naše nabídka zaujala, zašlete nám, prosím, svůj životopis v českém jazyce a velmi stručný motivační dopis na e-mailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Do předmětu napište jméno pozice, na kterou se hlásíte.

V případě, že Vás nebudeme do 14 dní kontaktovat, nezařadili jsme Vás do výběrového řízení. Děkujeme za pochopení.

Odesláním životopisu souhlasíte se zpracováním a uchováním veškerých Vašich osobních údajů. Tyto údaje poskytujete společnosti Smartwings, a.s. výhradně za účelem inzerovaného výběrového řízení, po dobu konání tohoto výběrového řízení, nejdéle však na 1 rok. Kdykoli budete moci požádat společnost Smartwings, a.s. o smazání nebo o opravu osobních údajů.