Business jet

Létáme pro vás, dle vašich potřeb a vašeho časového plánu.

Nečekáte na letadlo, letadlo čeká na vás. Business jet využívají ti, pro něž je časová nezávislost, rychlost a soukromí prioritou. Moderní proudový letoun Cessna model 680 Citation Sovereign, který běžně přepraví 9 cestujících, je vám k dispozici 24 hodin denně. Součástí vybavení letounu je pohodlný interiér kabiny pro cestující s barem, toaletou, satelitním telefonem, in-flight entertainment systémem a airshow.

Flexibilita, diskrétnost, efektivnost

Dopravíme vás přímo do cíle vaší cesty bez časově náročného a únavného přestupování. Letadlo vás bezpečně dopraví i do míst, kam klasické aerolinky nemají přístup. Klientům je zajištěna nejlepší dostupnost do cílové destinace a nejefektivnější využití času. Sami rozhodujete o tom, koho si na palubu vezmete a s kým poletíte, zaručení absolutního soukromí je samozřejmostí.

Zkušení koordinátoři letového provozu s maximální vstřícností a pružností reagují na speciální požadavky a zajistí bezpečný a hladký průběh vašeho letu. Odbavení na letištích probíhá odděleně, klient se na letiště dostaví bezprostředně před dohodnutým odletem. Rychlé vybavení celních formalit je samozřejmostí. Typickými cílovými oblastmi našeho provozu jsou Evropa, Blizký a Střední Východ, Afrika, Asie.

Kontaktujte nás

Přístup naší společnosti je vysoce individuální a jsme připraveni splnit jakékoli vaše požadavky.

E-mail: Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.
telefon (non-stop): +420 724 623 653

Číslo je určeno pouze klientům soukromých letů Business Jet. Informace týkající se charterových a pravidelných letů vám poskytne cestovní kancelář nebo kontaktní centrum.

Objednání business jetu

Kontaktní údaje
Vaše jméno a příjmení
Společnost
Váš telefon
Vaše e-mailová adresa
Zpráva