Business jet

Létáme pro vás, dle vašich potřeb a vašeho časového plánu

Nečekáte na letadlo, letadlo čeká na vás. Business jet využívají ti, pro něž je časová nezávislost, rychlost a soukromí prioritou. Moderní proudový letoun Cessna model 680 Citation Sovereign, který běžně přepraví 9 cestujících, je vám k dispozici 24 hodin denně. Součástí vybavení letounu je pohodlný interiér kabiny pro cestující s barem, toaletou, satelitním telefonem, in-flight entertainment systémem a airshow.

 • time clock blue

  Efektivnost
  Dopravíme vás přímo do cíle vaší cesty bez časově náročného a únavného přestupování. Klientům je vždy zajištěna nejlepší dostupnost do cílové destinace a nejefektivnější využití času.

 • plane trip blue

  Flexibilita
  Zkušení koordinátoři letového provozu s maximální vstřícností a pružností reagují na speciální požadavky a vždy zajistí bezpečný a hladký průběh vašeho letu.

 • world blue

  Dostupnost
  Letadlo vás bezpečně dopraví i do míst, kam klasické aerolinky nemají přístup. Typickými cílovými oblastmi našeho provozu jsou Evropa, Blízký a Střední Východ, Afrika a Asie.

 • man blue

  Diskrétnost
  Sami rozhodujete o tom, koho si na palubu vezmete a s kým poletíte, zaručení absolutního soukromí je samozřejmostí. Odbavení na letištích probíhá odděleně, klient se na letiště dostaví bezprostředně před dohodnutým odletem.