Upozornění pro cestující: Z důvodu dočasného přerušení provozu letounů Boeing 737 MAX jsou lety operovány jinými typy letadel. Omlouváme se, pokud výjimečně dojde ke zpoždění nebo zrušení letu. Aktuální letový řád Vašeho letu si můžete ověřit ve Správě rezervací v sekci Moje lety.

Smartwings nabízí na letech do Dubaje a zpět možnost rezervace míst v business třídě. Linka do Dubaje bude denně operována i během letního letového řádu

24. 11. 2015

Smartwings nabízí na letech do Dubaje a zpět možnost rezervace míst v business třídě. Zpáteční letenku v business třídě lze pořídit od 24783 Kč, cena zpátečních letenky včetně poplatků v ekonomické třídě začíná již na 6757 Kč.

Nyní během zimního letového řádu je linka z Prahy do Dubaje ve Spojených arabských emirátech operována denně a Smartwings s denní frekvencí letů počítá i během letního letového řádu 2016. Na linkách do Dubaje jsou nasazována moderní letadla Boeing 737 – 800 s kapacitou 168 míst (150 sedadel v ekonomické cestovní třídě, 18 míst v business třídě). Cestující mají také možnost přepravit na všech letech mezi Prahou a Dubají golfový bag zdarma.

Obsah: