Upozornenie pre cestujúcich: Z dôvodu dočasného prerušenia prevádzky lietadiel Boeing 737 MAX sú lety operované inými typmi lietadiel. Ospravedlňujeme sa, ak výnimočne príde k meškaniu alebo zrušeniu letu. Aktuálny letový poriadok Vašej linky si môžete overiť v Správe rezervácie v sekcii Moje lety.

Smartwings nabízí na letech do Dubaje a zpět možnost rezervace míst v business třídě. Linka do Dubaje bude denně operována i během letního letového řádu

24.11.2015

Smartwings nabízí na letech do Dubaje a zpět možnost rezervace míst v business třídě. Zpáteční letenku v business třídě lze pořídit od 24783 Kč, cena zpátečních letenky včetně poplatků v ekonomické třídě začíná již na 6757 Kč.

Nyní během zimního letového řádu je linka z Prahy do Dubaje ve Spojených arabských emirátech operována denně a Smartwings s denní frekvencí letů počítá i během letního letového řádu 2016. Na linkách do Dubaje jsou nasazována moderní letadla Boeing 737 – 800 s kapacitou 168 míst (150 sedadel v ekonomické cestovní třídě, 18 míst v business třídě). Cestující mají také možnost přepravit na všech letech mezi Prahou a Dubají golfový bag zdarma.

Obsah: