Děkujeme!

Už více než rok lékaři a zdravotníci bojují s pandemií koronaviru. Dennodenně vynakládali a vynakládají obrovské úsilí, aby zachránili lidské životy. Zaslouží si ocenění, poděkování a odpočinek.

Především díky jejich nasazení se nyní můžeme postupně navracet k normálnímu životu, ke kterému patří i cestování. To jim jako letecká společnost chceme s blížícím se létem usnadnit.

Každý lékař i zdravotník může od dnešního dne využít slevu 1 000 Kč při rezervaci zpáteční letenky na jakýkoli z našich pravidelných letů. Výběr destinace ani termínu není omezen, slevu je možné uplatnit v případě všech více než 50 linek, které z České republiky provozujeme.

Věříme, že tímto krokem podpoříme ty, kteří si to nejvíce zaslouží.

Za celou společnost Smartwings: děkujeme! 

Jaké jsou podmínky?

  • Sleva je ve výši 500 Kč na jednosměrnou letenku nebo 1 000 Kč na zpáteční letenku z ceny uvedené na našem webu.
  • Slevu můžete uplatnit na všech pravidelných linkách provozovaných Smartwings.
  • Sleva se vztahuje na konkrétní osobu lékaře/zdravotníka v aktivní službě v České republice.
  • Sleva se nevztahuje na spolucestující, na lety operované jinými dopravci a na zájezdy s cestovními kancelářemi.

Jak slevu uplatnit?

  • Kontaktujte nás na zákaznické lince, kde společně vytvoříme rezervaci s platností 24 hodin a sdělíme vám její rezervační kód.
  • Kód nám následně zašlete na emailovou adresu Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript. společně s daty a čísly vybraných letů a potvrzením zaměstnavatele o výkonu lékařské/zdravotnické služby. Potvrzení nesmí být starší tří měsíců.
  • Na základě potvrzení vám zašleme platební odkaz. Po úhradě bude vystavena letenka, kterou obdržíte emailem.