Skupinové rezervace

Kontaktujte nás prosím na adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript..

Jedná se o nákup bloku míst pro přepravu minimálně 10 osob cestujících společně na všech úsecích cesty. Jména cestujících není nutné předem definovat a jejich změna zdarma je povolena. Minimální a maximální délka pobytu není omezena. Lze rezervovat i jednosměrné skupiny. Změna data letů po potvrzení skupiny není možná.

Ve Smartwings děláme vše pro to, aby byl rezervační proces co nejjednodušší. Stačí zaslat e-mail s informacemi a naše nabídka vám bude zaslána nejpozději do 72 hodin. V případě zájmu o skupinovou rezervaci nás prosím kontaktujte na emailové adrese Tato e-mailová adresa je chráněna před spamboty. Pro její zobrazení musíte mít povolen Javascript.. Pro urychlení zpracování nezapomeňte prosím uvést destinaci, kam chcete cestovat, počet míst, data odletu a návratu a vaše kontaktní údaje.

Na rozdíl od mnohých nízkonákladových dopravců cena letenky Smartwings zahrnuje kromě vlastní přepravy i odbavení cestujících na letišti, volnou váhu zavazadel 23 + 8 kg a občerstvení na palubě u vybraných destinací.

Podmínky prodeje skupin

  • Skupiny do 25 cestujících nevratný depozit ve výši 10 % ceny musí být uhrazen do 5 dní od vytvoření rezervace. Za každé zrušené místo od úhrady depozita do 21 dní před odletem bude účtován storno poplatek ve výši 10 % RT ceny za každé zrušené místo (RT - round trip). Storno poplatek je aplikován na RT bázi s tím, že směrodatný je datum odletu na prvním úseku (netýká se rezervací na jednosměrnou cestu).
  • Doplatek do 100 % RT ceny, případné storno poplatky a YQ + letištní taxy musí být uhrazeny do 21 dní před odletem. Za každé zrušené místo 21 dní před odletem a méně bude účtován storno poplatek ve výši 100 % RT ceny (za každé zrušené místo).
  • Storno poplatek je aplikován na RT bázi s tím, že směrodatný je datum odletu na prvním úseku (netýká se rezervací na jednosměrnou cestu). YQ taxa je nerefundovatelná.
  • Pro skupiny nad 25 cestujících je přidán depozit ve výši 50 % do 6 týdnů před odletem, pro bloky nad 60 míst navíc zvýšen nevratný depozit splatný do 5 dní od vytvoření rezervace na 25 %.
  • Jména cestujících je nutno dodat nejpozději tři pracovní dny před odletem linky s tím, že případná změna jména je možná nejpozději 2 pracovní dny před odletem.
  • Slevy pro děti od 2 let, mládežnické, studentské či důchodcovské slevy a slevy pro průvodce skupin nejsou poskytovány.

Děkujeme za váš kontakt.

Rezervační formulář pro skupinové rezervace

Objednatel / Společnost
Kontaktní osoba
Váš telefon
Vaše e-mailová adresa

Fakturační údaje

Vaše IČ
Vaše DIČ
Vaše adresa

Cestovní údaje

Počet cestujících
Letiště odletu
Letiště příletu

Letenka

Datum letu
Datum návratu
Měna

Seznámil jsem se skupinovými podmínkami a Všeobecnými přepravními podmínkami a souhlasím s nimi.

Na základě odeslanáho formuláře obdržíte v případě volných míst v letadle cenovou nabídku bez garance volných míst. V opačném případě obdržíte zamítací e-mail.