Jaké jsou cestovní třídy?

Economy Class

Balíček LITE

Je určen zákazníkům, kteří požadují nejlevnější cenovou nabídku. Zahrnuje pouze přepravu cestujícího s kabinovým zavazadlem z bodu A do bodu B. Ostatní služby jako například přeprava odbaveného zavazadla či výběr místa na palubě jsou za poplatek nebo pro tento balíček nejsou dostupné (například refundace letenky).

Balíček PLUS

Je ideální volbou pro zákazníky, kteří hledají optimální poměr cena versus rozsah služeb. Ve srovnání s balíčkem LITE zahrnuje v ceně letenky navíc přepravu malé osobní tašky, jednoho kusu odbaveného zavazadla a výběr místa na palubě. Letenky zakoupené v tomto balíčku jsou nerefundovatelné.

Balíček FLEX

Ocení zákazníci, kteří preferují flexibilitu a další služby v ceně letenky, tj. model vše v jednom. Ve srovnání s balíčkem PLUS umožňuje navíc změnu rezervace na jiné datum odletu či návratu pouze za případný rozdíl v jízdném, možnost zrušení letenky za poplatek a lehký snack servírovaný během letu, to vše v ceně letenky.

Business Class

Odbavené zavazadlo 2 x 32 kg + příruční zavazadlo 2 x 8 kg. Business Class sedadla v přední části letadla. Prémiové občerstvení zdarma. Při letech z České republiky vstup do letištního salonku. Business Class je k dispozici pouze na vybraných letech.

Doplňující informace

Na odbavená zavazadla klientů cestovních kanceláří se mohou vztahovat rozdílné hmotnostní limity. Pro více informací se prosím obraťte na svou cestovní kancelář.