Jaké jsou podmínky tarifů?

Balíček LITE

Je určen zákazníkům, kteří požadují nejlevnější cenovou nabídku. Zahrnuje pouze přepravu cestujícího s kabinovým zavazadlem z bodu A do bodu B. Ostatní služby jako například přeprava odbaveného zavazadla či výběr místa na palubě jsou za poplatek nebo pro tento balíček nejsou dostupné (například refundace letenky).

Balíček PLUS

Je ideální volbou pro zákazníky, kteří hledají optimální poměr cena versus rozsah služeb. Ve srovnání s balíčkem LITE zahrnuje v ceně letenky navíc přepravu malé osobní tašky, jednoho kusu odbaveného zavazadla a výběr místa na palubě. Letenky zakoupené v tomto balíčku jsou nerefundovatelné.

Balíček FLEX

Ocení zákazníci, kteří preferují flexibilitu a další služby v ceně letenky, tj. model vše v jednom. Ve srovnání s balíčkem PLUS umožňuje navíc změnu rezervace na jiné datum odletu či návratu pouze za případný rozdíl v jízdném, možnost zrušení letenky za poplatek a lehký snack servírovaný během letu, to vše v ceně letenky.
Občerstvení, které je součástí tarifu FLEX (Lehký snack), nelze zajistit v případě, kdy je letenka v tarifu FLEX zakoupena nebo změněna na let, který je operovaný za méně než 54 hodin.

LITE PLUS FLEX
Kabinové zavazadlo 1 x 8 kg 1 x 8 kg 1 x 8 kg
Odbavené zavazadlo 1 x 23 kg od 650 CZK 1 x 23 kg 1 x 23 kg
Malá osobní taška 1 x 3 kg 1 x 3 kg
Standardní sedadlo
Refundace Od 1560 CZK
Změna rezervace Od 1560 CZK + případný rozdíl v jízdném Od 1560 CZK + případný rozdíl v jízdném Za případný rozdíl v jízdném
Lehký snack
Fast track