Chcete být součástí největší letecké společnosti v České republice? Máte skvělé organizační schopnosti a rádi komunikujete s lidmi? Tak hledáme právě vás!

Přidejte se do týmu zkušených kolegů! Získáte široký záběr vědomostí o chodu letecké společnosti, prostor pro učení se novým věcem a možnost aktivního užívání angličtiny.

Pracovní náplň zahrnuje:

  • zajišťování hotelových rezervací pro posádky (piloty a stevardy)
  • komunikace s hotely
  • práce se systémy AIMS, EFA
  • koordinace změn v aktuálním provozu s ostatními pracovníky Crew Support
  • odpovědnost za vyřízení služebních cest neletového personálu
  • zajišťování přeprav mezi hotely a letišti pro posádky
  • přípravy pro posádky s informacemi ke služební cestě
  • pracovní doba na 12hod směny (svátky, víkendy, denní/noční směny)

Nabízíme:

  • zázemí stabilní a rostoucí letecké společnosti
  • zajímavou práci v dynamickém a atraktivním prostředí, skvělý kolektiv
  • různorodou a zodpovědnou práci
  • osobnostní růst ve velmi zajímavém oboru
  • HPP na dobu určitou na 1 rok s možností prodloužení
  • zaměstnanecké letenky, stravenky, multisport karta a další benefity

Požadujeme:

  • znalost rezervačních systémů (GALILEO,AMADEUS) výhodou
  • SŠ vzdělání s maturitou, dopravní obor výhodou
  • pracovní zkušenost z oblasti letecké dopravy výhodou
  • aktivní pokročilá znalost AJ – nutná denní komunikace po telefonu/emailu, další cizí jazyk vítán
  • znalost práce na PC – MS Office, Outlook a internet
  • čistý trestný rejstřík
  • odolnost vůči stresu, pečlivost, analytické schopnosti, zodpovědnost, flexibilita
  • schopnost rychle se učit novým věcem a poradit si v každé situaci, vysoké pracovní nasazení

Strana 1 z 2