Společnost Smartwings spustila prodej letenek do dalších 23 letních destinací, v létě plánuje provozovat z českých letišť více než 400 letů týdně

17. února 2021
Letecká společnost Smartwings spustila prodej letenek do 23 letních destinací v Itálii, Španělsku, Turecku, Bulharsku, Albánii a na Kypru. Již dříve byl spuštěn prodej letenek do španělské Valencie, na ostrovy Mallorca a Fuerteventura, do chorvatského Splitu a Dubrovníku a do Cagliari na Sardinii.  V letních měsících Smartwings plánují provozovat z českých letišť přes 400 letů týdně.

 Smartwings v současné době provozují letecká spojení na Madeiru, Tenerife, Gran Canarii, Mallorcu, do Málagy, Hurghady a Marsa Alam. V průběhu května a června chce Smartwings začít provozovat lety také do 11 řeckých destinací: Heraklion, Chania, Karpathos, Kefalonie, Korfu, Kos, Preveza, Rhodos, Samos, Soluň, Zakynthos, do Burgasu a Varny v Bulharsku, do italské Katánie, Lamezia Terme, Neapole a Olbie (Sardinie), Almeríe a Menorcy ve Španělsku, na kanárský ostrov Lanzarote, do Tirany v Albánii, turecké Antálie a Larnaky na Kypru. Dle vývoje epidemiologické situace společnost plánuje obnovit také lety do Tel Avivu v Izraeli a čtyř ruských destinací: Petrohradu, Kazaně, Samary a Rostova na Donu.

S ohledem na vývoj cestovních restrikcí v jednotlivých zemích letecká společnost Smartwings prodloužila možnost bezplatné změny termínu. Tu aktuálně cestující mohou využít u všech stávajících a nových individuálních rezervací provedených do 30. 6. 2021 s datem letu do 30. 6. 2021. Nově vybraný let se musí uskutečnit nejpozději 31. 3. 2022.

Letecká společnost Smartwings provozuje lety kromě České republiky také z letišť ve Francii, Polsku, Maďarsku, na Slovensku a Kanárských ostrovech.