Obsah vytvořený uživatelem

Podmínky použití obsahu uveřejněného na webové stránce instagram.com/smartwings.official

Správcem osobních údajů a správcem dat, zejména ve formě digitálních fotografií je společnost: Smartwings, a.s., IČ: 256 63 135, sídlem Praha 6, K Letišti 1068/30, PSČ: 16008, Česká republika. (dále i „SW“). Pravidla ochrany osobních údajů, včetně všech informací o vašich právech naleznete na webu smartwings.com.

Zásady ochrany soukromí provozovatele webové stránky instagram.com naleznete na webu facebook.com/help/instagram nebo help.instagram.com.

Obsahem, který s vaším svolením sdílíme, se rozumí jakákoli z fotografií nebo pohyblivých obrázků a zároveň data o vašem jménu, příjmení nebo uživatelském jménu na Instagramu, případně ostatní metadata připojená k fotografiím a pohyblivým obrázkům (např. informace sdílené s veřejným okruhem uživatelů, nebo informace o označených uživatelích, oznámení polohy, hashtagy, atp.).

Pokud budeme chtít váš obsah sdílet, dotážeme se na váš souhlas v komentáři pod tímto obrázkem nebo prostřednictvím zprávy. Tento souhlas platí do vašeho odvolání.

Obsah bude vždy sdílen s uvedením uživatelského jména autora.

V souladu s tímto souhlasem potvrzujete, že jste ve věku, který vám dle legislativy vašeho státu umožňuje takový souhlas udělit. Souhlasíte s tím, abychom mohli fotografie rozmnožovat, rozšiřovat, vystavovat a sdělovat veřejnosti. Fotografie můžeme veřejně zobrazovat na jakémkoli účtu sociálních médií Smartwings nebo digitálních platformách (včetně webu), a to pro jakýkoli účel, zejména marketingu a propagace, a to v neomezeném časovém, územním a množstevním rozsahu. Vyjádření souhlasu je zároveň písemným poskytnutím nevýhradní licence k obsahu a je stvrzena vaším prostým elektronickým podpisem, kterým je vaše uživatelské jméno.

Chápete, že za použití vašeho obsahu vám nebudeme platit a zároveň nemáme povinnost váš obsah používat. Svým souhlasem prohlašujete, že váš obsah je legální, vlastní a že máte všechna práva, která s námi sdílíte. Pokud váš obsah obsahuje jakýkoli obsah vytvořený nebo vlastněný někým jiným, musíte mít svolení ho s námi za těchto podmínek sdílet. Pokud tomu tak není, nesete odpovědnost za jakékoli právní nároky nebo náklady, které vzniknou.